Louny nechají vybudovat polopodzemní kontejnery. Kde budou stát?

21.08.2024 11:46 865 zhlédnutí
Autor článku
Jitka Fárová

Louny - Obyvatelé dvou vytipovaných lokalit - sídliště Pod Kasárnami a v ulici ČSA - se dočkají polopodzemních kontejnerů. Město Louny získalo investiční dotaci z prostředků Ústeckého kraje na projekt "Vybudování polopodzemních kontejnerů".

Vybudování kontejnerů je součástí rozsáhlé revitalizace celého sídliště. Na obou stanovištích budou kontejnery o kapacitě 5 m3 zvlášť pro papír, plast a 3 m3 pro sklo. Náklady jsou odhadovány na 796 tisíc korun. Dotace Ústeckého kraje pokryje 70 procent výdajů, tj. 557 tisíc korun. (TZ)

Informace o autorovi Jitka Fárová

Líbil se vám článek?
(0 hlasů)
Zprávy
Ilustrační foto
Předchozí článek Jitka Fárová  21.08.2024 1116
Rychlý zásah policie! Zloděje se podařilo chytit přímo při činu
Lipno - Dnes, tedy ve středu, těsně před devátou hodinou ranní policisté přijali oznámení na linku...
Zprávy
Foto archiv
Následujicí článek Jitka Fárová  22.08.2024 1083
NENECHTE SI UJÍT: Oblíbený Císařský den již tuto sobotu! Karel IV. přijede do Kadaně se svou družinou
Kadaň - Přeneste se s námi na jeden den do středověku! Předposlední srpnová sobota bude patřit...

Nové články

K tématu