Strážníci dopadli zloděje. Pomohl jim kamerový systém

10.12.2024 04:29 832 zhlédnutí
Autor článku
Jitka Fárová

Louny - Město Louny v letošním roce podpořilo modernizaci a rozšíření kamerového systému. Cílem tohoto projektu je zvýšení pocitu bezpečí, prevence závadového chování, odhalování protiprávního jednání na úseku veřejného pořádku a kriminality. Díky městskému kamerovému dohlížecímu systému byli v poslední době odhaleni nejen pachatelé, kteří vytváří černé skládky u kontejnerů, ale také výtržníci a pachatelé majetkové trestné činnosti. Posledním „ úlovkem " se stal pachatel krádeže - strážníkům dobře známá osoba.

Ve čtvrtek před půlnocí zjistila obsluha kamerového systému na pěší zóně v ulici Pražská muže, který na předzahrádce před provozovnou Kebab vyndal ze stojanu venkovní deštník, který naložil na přistavené stavební kolečko a z místa odešel směrem na Komenského náměstí. Hlídka strážníků muže dostihla na Komenského náměstí. Za doprovodu hlídky se muž i s věcmi vrátil do ulice Pražská. Během chůze se muž doznal i k odcizení stavebního kolečka ze stavby u 4.ZŠ. Na místo byla následně přivolána hlídka PČR, která si celou záležitost převzala. (TZ/MP Louny)

Informace o autorovi Jitka Fárová

Líbil se vám článek?
(0 hlasů)
Zprávy
Foto: Policie ČR
Předchozí článek Jitka Fárová  10.12.2024 1364
Ozbrojený pachatel, zraněné a mrtvé osoby. Za žateckém gymnáziu cvičily složky IZS
Žatec - V dopoledních hodinách 6. prosince proběhlo metodicko-taktické cvičení, které mělo za úkol...
Zprávy
Foto: Laurencia Helásková
Následujicí článek Jitka Fárová  10.12.2024 919
OBRAZEM: Putovat za Mikulášem vyrazily desítky dětí
Kryry – V sobotu 7. prosince pořádalo Volnočasové centrum Bertík ve spolupráci s městem akci...

Nové články

K tématu